OL-TRANS - transport i spedycja usługi dźwigowe

TRANSPORT I SPEDYCJA

TRANSPORT PONADGABARYTOWY

USŁUGI DŹWIGOWE

Baza


Firma OL-TRANS zatrudni kierowców kat. C+E oraz osobę do pracy biurowej ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego.
Oferty prosimy przesyłać na email: pr@ol-trans.pl.   Informacje: tel. 501-559-449, tel. 885 559 222, tel. 501-560-101

Baza firmy Ol-Trans mieści się przy głównej trasie Bydgoszcz-Szczecin w odległości 3km od Bydgoszczy. Umiejscowienie firmy poza granicami miasta i w niewielkiej odległości od obwodnicy umożliwia swobodny dojazd bez potrzeby kłopotliwego przejazdu przez miasto. GPS N: 53° 9' 20" E: 17° 51' 3"

Dojazd

Prosty dojazd od strony Oddziału Celnego w Bydgoszczy i dzielnicy przemysłowej sprawia że jesteśmy atrakcyjnym spedytorem dla bardzo wielu firm.


Biura

Na terenie bazy mieści się biuro transportowo-spedycyjne o powierzchni 150m2. Obecnie w związku ze zwiększonymi potrzebami rozwijającej się firmy, powierzchnia biurowa jest rozbudowywana do wielkości 280m2

Hala

Posiadamy również halę umożliwiającą magazynowanie ładunków i towarów przez nas przewożonych. Dzięki rampie przeładowczej możliwy jest szybki rozładunek, załadunek i przeładunek towarów, co wpływa na skrócenie czasu dostaw.

Warsztat

Dzięki własnemu warsztatowi o powierzchni 220m2 zawsze na bieżąco wykonujemy wszelkie naprawy taboru. Posiadamy 2 stanowiska kanałowe oraz własnych serwisantów. Wykonujemy zarówno naprawy aut jak i naczep.


OL-TRANS Oddział w Niemczech: Morier Strasse 51, DE23556 Lübeck

Mapa